„Andrus wraca do szkoły”

Andrus wraca do szkoły” to akcja charytatywna na rzecz szkół integracyjnych lub szkół posiadających oddziały integracyjne.

Akcja trwa od 23 września 2013 r. do 30 czerwca 2014 r. Bank część swoich dochodów z wybranych usług przekaże na konto fundacji, akcję można wesprzeć także przelewem lub wrzucając pieniądze do skarbonek ustawionych w oddziałach Banku.

Do dnia 1 października 2014 r. Fundacja czeka na wnioski o przyznanie wsparcia przesłane na odpowiednim formularzu. Placówki integracyjne mogą starać się o sfinansowanie lub dofinansowanie remontu klasy/szkoły, dodatkowych zajęć dla uczniów, dojazdów uczniów do szkoły, wyprawek, stypendiów, zakupu dodatkowego wyposażenia klasy oraz opieki asystenta ucznia niepełnosprawnego. Najważniejsze to potrzeby placówki oraz pomysł, jak można wykorzystać otrzymane środki!

Zachęcamy do składania wniosków!!

Do pobrania:

1. Regulamin przyznawania pomocy w ramach akcji charytatywnej „Andrus wraca do szkoły”
  2. Wniosek o przyznanie wsparcia